Įvairenybės

„Škoda“ siūlys sistemą duobių sukeltai žalai nustatyti

„Škoda“ Didžiojoje Britanijoje nupirktiems automobiliams montuos saugos sistemą, kuri leis lengviau nustatyti žalą automobiliui po susidūrimo su duobe kelyje, rašo portalas carscoops.com

Ši sistema skenuos automobilio ratus, padangas, atskirus pakabos elementus ir leis efektyviai nustatyti, kokia yra patirta žala po susidūrimo su kelyje esančia duobe.

„Škoda“ atstovai teigia, kad nors ir dažniausiai automobilis po „pažinties su kelio duobe“ išlieka sveikas, atsiradę pažeidimai gali sukelti rimtų problemų eksploatuojant automobilį ateityje, o su šia sistema nustatyti gedimą bus ypač lengva ir paprasta.

Rubrika: 

„Škoda“ vairuotojo ir pardavėjo ginčas tęsiasi: teko kreiptis į gamyklą

Pačioje šių metų pradžioje N40 narstė konfliktą tarp „Škoda“ atstovybės Vilniuje, bendrovės „ARX“, ir „Škoda Superb“ įsigijusio lenktynininko Algirdo Kazlausko. Ginčo esmė: prieš mažiau kaip dvejus metus pirkto brangiausios įmanomos komplektacijos „Superb“ automobilio akumuliatoriaus kaprizai, dėl kurių energijos nebepakakdavo ryte užvesti sedano varikliui.

Tiksliai problemos priežasties taip ir nenustatę „ARX“ meistrai kaltę suvertė automobilio savininko įpročiams ir išsižadėjo garantinio aptarnavimo įsipareigojimų. Artėjant šios istorijos atomazgai, jau ryškėja, kokius nuostolius patirs abi stovyklos.

Rubrika: 

Garantinės „Škodos“ kaprizai: kada klientas (ne) teisus?

16-asis Merfio dėsnis byloja, kad „Daiktas sugenda tada, kai būna labiausiai reikalingas“. Racionaliai mąstantys automobilininkai mėgindami išvengti tokio pobūdžio rūpesčių paprastai perka kiek išgalėdami naujesnę ir kokybiškesnę techniką, nes daugiau būdų „apsidrausti“ iš esmės nėra. Nebesivedanti "Škoda Superb".

Rubrika: 

Vienu žingsneliu arčiau "Metų automobilis 2016" titulo

Įsibėgėjantis Metų Automobilis 2016 maratonas atskleidė septynis pretendentus, tarp kurių be abejo ir naujoji Škoda Superb. Verdiktas dėl nugalėtojo bus paskelbtas gruodžio 5 d.

"Metų automobilis 2016" pretendentai:

  • Audi A4
  • Ford S-Max
  • Hyundai i20
  • Mercedes-Benz GLC
  • Opel Astra
  • Škoda Superb
  • Volvo XC90

Pretendentai tapti metų visureigiu:

  • Audi Q7
  • Volvo XC90
  • Nissan Navara
Rubrika: 

„METŲ AUTOMOBILIO 2016“ rinkimų maratonas prasideda

38 šiemet debiutavę arba atnaujinti automobiliai antradienį Vilniuje stojo prie „Metų automobilio 2016“ konkurso starto. Tai didžiausias pretendentų skaičius renginio istorijoje ir pakartotas 2012 metų rekordas.

Rubrika: 

Škoda Superb įtrauktas į numatomą 2016 m. Europos "Metų automobilio" konkurso pretendentų sąrašą.

Nors iki 2016-ųjų pradžios dar beveik pusmetis, konkurso Europos „Metų automobilis“ organizatoriai jau žino, iš kokių pretendentų rinks geriausią kitų metų modelį. Pirminiame pretendentų sąraše – net 40 pavadinimų.

Rubrika: 

Karščiausi hečbekai pagal Auto Express

Britų savaitraštis „Auto Express“ surengė testą, kad išsiaiškintų, kuris hečbekas yra karščiausias. Iš 10 modelių, tarp kurių be abejos BMW, VW, Ford, karščiausiu hečbeku savaitraštis išrinko Seat Leon SC Cupra. Anot Auto Expreas, idealus karštas hečbekas turėtų būti ne tik greitas ir smagus, bet ir praktiškas. Toks, Škodistų akimis, turėtų būti Škoda Octavia vRS, tačiau šiame teste užėmė 7-tą vietą.

Rubrika: 

Policininkai gavo 60 naujų „Škoda“ automobilių

Lietuvos policijos automobilių parkas sparčiai atnaujinamas. Šįkart pranešama, kad į kelius išriedės 60 naujų „Škoda Octavia“ ir „Škoda Yeti“ mašinų. Jomis naudosis policijos įstaigų pareigūnai, užtikrinantys viešąją tvarką ir eismo saugumą.

Rubrika: 

Nexen padangos pradėtos naudoti Skoda Octavia ir VW Polo originalioje gamyklinėje komplektacijoje

Korėjietiškoji Nexen pasirašė dvi naujas sutartis dėl savo padangų tiekimo vokiškojo autokoncerno Volkswagen europietiškoms gamykloms.

Rubrika: 

"Volkswagen" planuoja prisijungti naują markę

„Volkswagen“ pirmininkas Ferdinandas Piechas atskleidė, kad vokiečiai planuoja prisijungti mažiausiai vieną naują markę, kuri padėtų pasiekti užsibrėžtą tikslą iki 2018 m. tapti didžiausiu automobilių gamintoju pasaulyje.

Rubrika: 

Puslapiai

Užsiprenumeruoti RSS - Įvairenybės