Octavia VRS 2.0tdi 125KW bedos su varikliu

26 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53
Octavia VRS 2.0tdi 125KW bedos su varikliu

Nusipirkau 2008m Octavia VRS 2.0tdi, bet niekaip nerandu galu su varikliu, kaip nera traukos taip ir nera, Egr - naujas, oro srautas - naujas, ipurskimo kolektoriaus vakumas - naujas, turbinos aquatorius - naujas. tiesa pasakius trauka kaip 66kw.. jau atsibodo kisti pinigus y niekur, veiksmas vyksta uk, pagal ju patarimus jau prisirkau detaliu uz ...£ o rezultatas tas pats, nors ne, meistru patarimas nusipirkti naujus purkstukus, o geriausia nauja varikli.. turi kas kokiu pasiulymu?

Egis73
Egis73 portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 9 mėnesiai
Joined: 2009-08-09 21:00

O bent jau diagnostika tie uk meistrai dare?

]

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

diagnostika padare, kas buvo blogai pagal ju duotus kodus surase ka reikia pasikeisti, pakeitus rezultatas - pinigai y bala. As ja pirkau su nutrukusiu pagr dirzu. Dirzas uzdetas gerai, viskas savo vietose. beje DPF irgi pakeistas.

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 8 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Ar turbo normaliai valdosi?

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

Siuo metu uzmetus ant VAG kompo jokiu klaidu nera, bet as manau kad kazkoks daviklis stipriai gryba pjauna , tik beda kad cia nezinia kuris.

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

sitas naujas pas mane uzdetas.

Paveiksliukai: 
Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

DPF EXHAUST PRESSURE SENSOR - sitas gali tureti itakos traukai?

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 1 valanda 29 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

gali ir sitas tureti itakos, visa elektronika surista buna.
daviklius turi kompas parodyti
vakumus visus tikrinai?
traukos nuo pat vaziavimo pradzios nebuna?
variklis bent gerai dirba ant laisvu, nesipurto, nedumyja?
filtrai?
diagnostika ant gyvu parametru darei ( vaziuojant), nestovint vietoje

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Juozax
Juozax portretas
Offline
Last seen: prieš 2 savaitės 6 dienos
Joined: 2009-08-27 09:52

Apie variklius neturiu jokio supratimo, bet perskaitęs "As ja pirkau su nutrukusiu pagr dirzu. Dirzas uzdetas gerai, viskas savo vietose." prisiminiau savo istoriją.
Pravažiavus 80 tūkst. km visiškai dingo mano VAZ-2109 trauka. Keliuose cilindruose kompresija berods 8-9, kai turėjo būti 12, nu, bent 11.
Visokių patarimų gavau - prikepę žiedai, variklis supjautas, reikia kapremonto (apie 1000 medinių rublių! ir pan. Vien tam, kad nustatyti tiksliai reikia nuiminėti galvutę (300 rb.) ir t.t. Veiksmas vyko Vilniuje, o Kaune atsitiktinai patekau į VW GOLF lenktynininkų garažą, ten jauni, taigi, žali bachuriukai sako - atvarykit, patvarkysim už 500. Pusę kelio teko buksyruoti.

"Žali bachuriukai" bėdą atrado per 10 min. NETEISNGAI UŽDĖTAS DIRŽAS. Berods, per vieną dangtelį, jie ten jau tada turėjo kažkokį prietaisą gal ar patirties daug. Sako- užveskit, pamatuosim kompresiją- o aš manau, šakės, asilai tie net neuždėjo dangtelio- to, kur uždengia paskirstymo vėlėnėlį... Bet ką darysi, užvedu, girdžiu 12. Ant visų 4 cilindrų po 12.
Paprašė 50 rub. ,sumokėjau 100 iš džiaugsmo, mašina kaip žvėris vėl patapo.

O tam žiguliuke iš elektronikos buvo tik komutatorius... mechanika nesutarė su elektronika.

Labai nesijuokit, jeigu mano trigrašis "nei į tvorą, nei į mietą" :)

Juozax

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 8 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

:)

Edvinbasd - DPF sensorius manau net labai gali daryti įtaką traukai. Padaryk kaip kad tiukus sako, normali diagnostika važiuojant.

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

Tomas
Tomas portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 6 dienos
Joined: 2010-09-12 13:32

Bent kompresija pamatavo kaip sutvarke varikli?

Tomas
Tomas portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 6 dienos
Joined: 2010-09-12 13:32

Jei klaidu nemeta tai bus mechaninis gedimas arba voztuvai pritrinti blogai nera kompresijos ar kreivarankei blogai degima uzdejo jei nori galiu duot numeri vienu meistru kaune domeikavoje jie uzsiima vien dyzeleis ir turi geras rekomendacijas ten hebra varo kaip musu kreivarankei nesugeba sutvarkyt :)

Egis73
Egis73 portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 9 mėnesiai
Joined: 2009-08-09 21:00

Tomai, pirma posta labai atidziai paskaityk. Jam pakankamai toli butu iki Domeikavos vaziuoti.

]

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

Traukos nera nuo pat užvedimo, variklis dirba gražiai, uzsiveda iš karto, nereikia drožti ant starterio, jokio dūmo nemeta uzspaudus ant laisvų iki 5.500rpm. Filtrai pakeisti visi, vakumai veikia gerai, kompresija gera.

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

Juozax- ačiū uz patarimą, bet šis variklis stipriai skiriasi nuo žirgulio, bet diržo pagalba galima paankstinti arba pavelinti degima, tai daryta ir mechaniškai ir su kompo pagalba, bet variklio kompas nusireguliuoja pats degima kiekvieną kartą iš naujo uzvedus.

Tomas
Tomas portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 6 dienos
Joined: 2010-09-12 13:32

Tai tada degimo tau nepataike kito nera jei klaidu nemeta tai tik mechanika

Juozax
Juozax portretas
Offline
Last seen: prieš 2 savaitės 6 dienos
Joined: 2009-08-27 09:52

Edvinai, ginkDie, ne patarimas ten. Tiesiog mintis "smegenų atakai", kai neišsprendžiama problema užsiciklina, reikia būtent netikėto požiūrio taško. Net jie toji mintis yra tik "mintis". Tad pažersiu dar kelias, dar kvailesnes:

*su pirmuoju žirguliuku, na tuo paprastu 2101, nepaaiškinamai kartais dingdavo traukimas. Išmanantys- chebra garaže - reguliavo degimą, karbiuratorių, žvakes, privertė pakeisti superdeficitinį degimo dangtelį (gal mikro įtrūkimas?). O tasai mano žirguliukas, kaip ožys - kartais kaip žirgas, kartais kaip kuinas. Priežastį radau atsitiktinai - dėl bildesio ... bake. Pasirodo, kiemo vaikigaliai, atsukę bako dangtelį, primėtė akmenukų ten asfaltuotų tokių. Asfaltas ilgainiui ištirpo ir sudarė lyg bitumo vožtuvą. Akmenukus iškratyti iš bako greit pavyko, sunkiau buvo išplaut tą bitumo gniutulą.

*dar anksčiau užsiožiavo fainas tiems laikams motociklas JAWA -250. Vidurkelyje- prie Elėktėnų - trauka dingo visiškai, motoras užgeso. Aš - visiškai žalias toj technikoj, net karbiuratorių ardžiau, tai valandą ieškojau į žolę nuskriejusios spyruoklės. Kažką dar patarė pro šalį važiavę tų laikų baikeriai - su praplatintais "sportiniais" vairais. Sustojo diedukas toks ūsuotas su senu IŽ-49 ant kurio pririštas dalgis, sako- vaikeli, patikrink oro filtrą, atjunk jį. Na, galvoju, ką tas kolchoznikas čia aiškina, bet atjungiau suradęs tą filtro guminę žarną storą.
Cūūūdai - motoras užsivedė iškart!!! Pasirodo, pats kaltas. Užsipilęs benzino (o jį reikėdavo su alyva dar sumaišyti tokiam "laistytuve"), skudurėlį rankoms nusišluostyti kišdavau po sėdyne. Kažkaip tie skudurėliai dingdavo, vis naujo reikdavo... Ni figa, niekur jie nedingo - visus radau susitrambavusius prieš oro filtrą...ir užkimšusius oro padavimą.

*dar veina XX a. istorijukė su visiškai nauja tarnybine dizeline MAZDA-626. Po pusmečio gal sankryžoje, davus gazo, jėga atsirasdavo ne iškart, gal tik po 1-2 sekundžių. Garantinio serviso bet kuris iš 5 meistrų mane pasmaugtų, keitė ten kažką, bet kontroliniam pravažiavime patys pripažindavo - co to nie to :(. Bet ne tik aš jiems atsibodau, atsibodo ir man. Pakeičiau ... vairavimo stilių.

Aišku, kad VRS 2.0 tdi sudėtingas, prikištas visokios elektronikos, betgi gali būti kokia tai visai paprasta priežastis. :) O pasijuokus visada galva šviežesnė priedo. SĖKMĖS.

Juozax

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

Na variklis yra su dviem veleneliais viršuje, kurie fiksuojasi atskirai kiekvienas, ir apatinis alkuninis velenas kur yra aiški mietke ant variklio bloko ir skyvo ant kurio dedasi diržas. Kitokioje padėtyje negali stovėtinei nei vienas skyvas.
Na kaip bebūtų, uzsibookinau diagnostikai skodoi savaitgali, tikiuosi nebus dar vienas 100£ y gera vietą..

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

Taigi, bedos išspręstos, bet deja ne skodos atstovybeje, o pas žmones kurie daro variklio remap, bėda buvo kad pakeitus dpf pas mane jis uždėtas buvo nuo paprasto 2.0tdi, ir susukti senieji silpnesnio variklio lemda zon dai, tad jie siuntė klaidingus signalus el davikliams o jie klaidino kompa kad, pas mane per didelis vyksta per didelis kaip 103kw ismetimas dėl to buvo blokuojama turbo, na bet nebėra pas mane dpf jau, vyrai išėmė, išrgrežė 40mm skylę, padarė remap istryne iš kompo dpf ir bėdos pasibaigė, rezultatas: vietoje buvusiu 170arkliu dabar 210ag, ir uz tai atseikėjau 300 anglisku pinigų, bet pagaliau baigėsi galvos skausmas.

Juozax
Juozax portretas
Offline
Last seen: prieš 2 savaitės 6 dienos
Joined: 2009-08-27 09:52

Džiaugiuosi susigrąžinus tuos 40 pabėgusius:

http://www.pepa.cz/images/offer/1797_1.jpg

Komplimentai, Edvinasd, kad nepatingėjai parašyti čion apie bėdų išsprendimo būdą, tikrai kam nors pravers ateityje.

Juozax

Egis73
Egis73 portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 9 mėnesiai
Joined: 2009-08-09 21:00

Cha cha, pasirodo ne tik Lietuvoje Skodos oficialai kreivai dirba. :))))))

]

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

Na visur tu kreivarankiu pilna, uk ypatingai visi meistrai, bet kai pradedi protingesnius klausimus uždavinėti, tada gaunasi kad tam meistrui reikėtų dar pasimokyti.. patarimas visiems, kam bedos su variklio elektra, ar trauka važiuokite kas daro variklio tuninga, jie turi kitokias programas, ir šiaip individualiai pagal ridą mašinos gali pasakyti ką galima išspausti iš variklio. Pas mane tie 40 nebuvo pabėgę, jie prisidėjo prie kitų :) na aišku kuro sąnaudos, jau nebe 7.8l o beveik 9 litrai mieste, turbo pučia kaip išprotėjusi :D

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

Jeigu pas mane būtų ji 4x4 būtų galima išspausti ir 250AG tik kai man pasakojo nenelabai supratau bet esmė reikia kazkokio papildomo tepalo siurblio turbinos tepimui, ar storesniu vamzdelių, ir tada būtų dar smagiau :) buvo įsibėgėjimas su 170AG apie 9s dabar su 210AG 7.2s

Egis73
Egis73 portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 9 mėnesiai
Joined: 2009-08-09 21:00

Aha, ir vietoj 9 butu 15 litru saliaros. :D

]

Edvinasd
Edvinasd portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 10 mėnesių
Joined: 2014-05-20 21:53

Dzin ta salerka, pas mus ji kainuoja ne kažką :) paskutiny kartą pyliau po 1.37 aišku lietuviškais atrodo gal daug, bet gyvenant uk niekas nesuka galvos kiek tas kuras kainuoja, reikia ir pili :)

Egis73
Egis73 portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 9 mėnesiai
Joined: 2009-08-09 21:00

Pas jus saliara kainuoja brangiau nei pas mus. Skirtumas tas, kad jus uzdirbat kaip europieciai, o mes kaip Zimbabves gatviu slavejai. Jei as tureciau lietuviska alga ir Venesuelos kuro kaina (~0,40 lt.), tai vazineciau ne su Octavija, o su Chevrolet Suburban. :))))))))

]