Lietuvos keliuose

Lapkričio mėn. vykdomos prevencinės priemonės

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad lapkričio mėnesį policijos pareigūnai visoje šalyje vykdo šias respublikines prevencines priemones, skirtas eismo dalyvių elgesiui kelyje kontroliuoti:

● spalio 27–lapkričio 2 d. – transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė;

● lapkričio 1–30 d. – pėsčiųjų, dviračių vairuotojų, vadeliotojų kontrolė (atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimas tamsiuoju paros metu);

● lapkričio 10–16 d. – privalomų saugos priemonių naudojimo (saugos diržai, vaikų vežimas automobiliuose) kontrolė;

● lapkričio 17–30 d. – transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė.

Lietuvos kelių policijos tarnybos vykdomos prenvencinės priemonės rugpjūčio mėn.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad eismo priežiūrą vykdantys policijos pareigūnai rugpjūčio mėnesį visoje šalyje vykdys šias prevencines priemones, skirtas eismo dalyvių elgesiui kelyje kontroliuoti:

● kiekvieną rugpjūčio savaitgalį (1–3 d., 8–10 d., 15–17 d., 22–24 d., 29–31 d.) – transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių medžiagų patikrinimai;

● iki rugpjūčio 3 d. (nuo liepos 28 d.) – privalomų saugos priemonių naudojimo kontrolė (saugos diržai, saugos šalmai, vaikų vežimas automobiliuose); pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė;

● rugpjūčio 4–10 d. – transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė;

"Škoda Octavia" automobilis pateko į Lietuvos "Metų automobilis 2014" septynetuką

Konkursas „Metų automobilis 2014“ artėja prie finišo. Konkurso komisija išrinko ir paskelbė finalininkų septynetą, iš kurių vienam kitą pirmadienį atiteks nugalėtojo laurai.

Į konkurso finalą pateko šie modeliai: „Lexus IS 300h“, „Mazda3“, „Nissan Note“, „Peugeot 308“, „Seat Leon FR“, „Škoda Octavia“ ir „Toyota Corolla“.

Birželio mėnesį šalies keliuose policija vykdys prevencines priemones

Policijos pareigūnai šalies keliuose birželio mėnesį vykdo šias prevencines priemones:

- transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė - birželio 3-7 ir 17-23 dienomis;

- vairuotojų blaivumo patikrinimai - birželio 3-9 d. (Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) inicijuota akcija) ir kiekvieną savaitgalį - birželio 14-16, 21-24, 28-30 dienomis;

- pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė - birželio 10-16 ir 20-23 dienomis;

- vairuotojų ir keleivių saugos diržų, saugos šalmų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymosi kontrolė - birželio 25-30 dienomis.

Rugsėjo pirma savaitė - policijos reidai

Kaip ir kiekvienais metais artėja įtempta savaitė ne tik moksleiviams ir jų tėveliams, bet ir vairuotojams. Jau šį pirmadienį, rugsėjo 3d., prasideda mokslo metai. Į gatves pasipils vis dar vasaros džiaugsmų kupini vaikai. Tad būkim atidūs ir budrūs, saugokime ne tik save, bet ir kitus.

Kiekvieną vasaros savaitgalį – policijos reidai

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad nuo šių metų birželio 1-osios, visą vasarą, kiekvieną savaitgalį, policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys reidus, skirtus transporto priemonių vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų tikrinti.

Kitą savaitę, birželio 4-10 dienomis, daugelyje Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje, vykdoma Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) inicijuota saugaus eismo akcija, kuri taip pat skirta kontroliuoti vairuotojų elgesį prie vairo ir tikrinti jų blaivumą.

Kelių policija stebės pėsčiuosius, dviratininkus ir vadeliotojus

Vilniaus apskrityje policijos pareigūnai šių metų rugsėjo 22–25 d. kontroliuos ar pėstieji, dviračių vairuotojai, vadeliotojai tamsiuoju paros metu vykdo Kelių eismo taisyklių nuostatas.

Vasaros metu pareigūnai skirs ypatingą dėmesį vairuotojų blaivumui tikrinti

Nuo š. m. gegužės 27 d. iki rugpjūčio 28 d. policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys prevencines priemones.

Siekiant sugriežtinti transporto priemonių vairuotojų atsakomybę už savo elgesį kelyje, kiekvieną savaitgalį (penktadienį-sekmadienį) bus organizuojamos prevencinės priemonės, skirtos transporto priemonių vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų tikrinti.

Savaitgalį policija vykdys reidus

Policija, įgyvendindama savo veiklos užtikrinant eismo saugumą prioritetus, šį savaitgalį, balandžio 29-gegužės 1 d., organizuoja prevencines priemones, skirtas pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejams išaiškinti ir jiems užkardyti.

Automobilių, motociklų, taip pat ir mopedų vairuotojų daromiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams fiksuoti bus naudojama vaizdo ir garso įrašymo technika, viešasis ir neviešasis patruliavimas.

Eismo kontrolės priemonės Vilniuje

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai šiandien (balandžio 11 d.) vykdys policines priemones, kontroliuodami transporto priemonių šviesos prietaisų, įspėjamųjų signalų rodymo ir mobiliojo ryšio priemonių naudojimo tvarkos laikymąsi.

Puslapiai

Užsiprenumeruoti RSS - Lietuvos keliuose