Pradedama prekyba Škoda Yeti visureigiu

Škoda Yeti Nuo šios dienos visi „Škoda“ atstovai Lietuvoje pradeda oficialiai prekiauti naujuoju kompaktiniu visureigiu „Škoda Yeti“. Tai vienas moderniausių, bet to pat metu ir vienas pigiausių automobilių savo klasėje.

Naujasis „Yeti“ debiutavo šių metų Ženevos automobilių parodoje. Šis modelis – čekų automobilių gamintojo atsakas į spartų SUV tipo automobilių populiarėjimą. „Yeti“ apjungia savyje puikias valdymo charakteristikas, itin erdvų saloną ir išskirtinį universalumą, o jo išorės dizainas solidus, bet tuo pat metu žaismingas ir stilingas.

Škoda Yeti „Yeti“ pavadinimą, koncepciją ir savybes inspiravo legendinis Sniego žmogus, daugelyje pasaulio kalbų vadinamas Yeti. Automobilis yra toks pat stiprus, nebijantis jokių iššūkių ir pritaikytas važiavimui sunkiomis sąlygomis – kalnuotomis vietovėmis, esant sniego, purvo dangai ir t.t. Naujojo modelio reklaminėje kampanijoje plačiai naudojamas su jo „krikštatėviu“ susijęs elementas – Sniego žmogaus pėda. „Škoda“ rinkodaros specialistai tikisi, kad ilgainiui naujasis visureigis ir šis jo simbolis taps neatsiejami.

Dar iki savo debiuto rinkoje naujasis „Yeti“ puikiai pasirodė ir „EuroNCAP“ saugumo testuose. „EuroNCAP“ ataskaitoje pabrėžiama, kad „Škoda“ suteikia vienodą apsaugos lygį bet kokio amžiaus keleiviams, sėdintiems įvairiose automobilio vietose. Tai leidžia teigti, kad „Yeti“ yra vienas saugiausių automobilių rinkoje.

Škoda Yeti Į naująjį „Yeti“ gali būti įmontuotos net 9 saugos oro pagalvės, tarp jų – ir vairuotojo kelių apsaugos pagalvė. Sunkiausiame priekinio susidūrimo teste visureigis gavo aukščiausia įvertinimą - 5 žvaigždutes. „Yeti“ puikiai atlaikė ir naujausią, tik šiais metais įsteigtą testą, kuris nustato sėdynių stabilumą ir mašinoje esančių žmonių kaklo apsaugos lygį smūgio iš galo atveju.

4,2 metro ilgio penkiaduris automobilis pasižymi visomis „Škoda“ markei būdingomis dizaino savybėmis, tačiau savitos kėbulo formos bei du apvalūs papildomi priekiniai žibintai leidžia neklystamai atpažinti šį modelį. Naujajam visureigiui siūlomai plati šiuolaikiškų variklių gama, kurią sudaro išskirtinai tik turbininiai galios agregatai: du benzininiai - 1.2 TSI 77 kW (2WD) ir 1.8l TSI 118 kW (4x4), bei trys „common rail“ tipo dyzeliniai - 2.0 TDI 81 kW (2WD arba 4x4), 2.0 TDI 103 kW (4x4) ir 2.0 TDI 125 kW (4x4).

Škoda Yeti Naujasis „Yeti“ puikiai pritaikytas ir bagažo pervežimui. Lengvai išimamos bei stumdomos galinės sėdynės leidžia susikurti daugybę krovinių skyriaus konfigūracijos variantų. Krovinių skyriaus tūris gali siekti net 1760 litrų, kai išimtos galinės sėdynės. Vežamam kroviniui uždengti arba pritvirtinti papildomai siūlomi bagažinės uždangalas, tinklas bei tvirtinimo kilpos.

„Yeti“ siūlomas trijų komplektacijų – „Active“, „Ambition“ ir „Experience“. Pigiausias „Active“ versijos „Yeti“ su priekinių ratų pavara ir 1.2 TSI benzininiu varikliu kainuoja vos 43 900 Lt ir yra bene pigiausias rinkoje SUV tipo automobilis. Brangiausia - „Experience“ versija su 2.0 TDI 125 kW turbodyzeliniu varikliu, visų ratų pavara ir gausybe komforto bei saugumo įrangos kainuos 83 930 Lt. Visoms versijoms siūlomas ir įspūdingas papildomos įrangos sąrašas.

Rubrika: