„Škoda“ parodė naująjį „Superb“ universalą

Čekijos automobilių gamintojas „Škoda“ atskleidė, kaip atrodys naujasis „Superb Combi“. Iki šiol kompanija buvo parodžiusi tik šio modelio hečbeko versiją.

„Superb“ universalas rinkose pasirodys rugsėjo mėnesį. „Combi“ versija išlaikė esminius naujojo „Superb“ dizaino akcentus, o svarbiausiu pokyčiu bus dar didesnės talpos bagažinė. Hečbeko versijoje ji ir taip didelė – 625 litrų talpos, tačiau universalas sutalpins dar daugiau – net 660 litrų, o nulenkus galines sėdynes erdvė išaugs iki 1950 litrų.

„Superb Combi“ sukurtas pagal „Volkswagen“ grupės MQB platformą, kurios pagrindu konstruojami ir naujasis „Passat“, „Golf“ bei kiti kompaktiški koncerno automobiliai. Lyginant su pirmtaku, šis universalas bus dar erdvesnis dėl 8 cm išaugusios ratų bazės.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad naujojo „Superb“ variklių gamoje iš viso bus penki benzininiai TSI (nuo 125 iki 280 AG) ir trys dyzeliniai TDI (nuo 120 iki 190 AG) motorai. Standartinėje įrangoje bus „stop-start“ sistema.

Gamintojai nurodo, kad nuo 2009 m., kai rinkoje pasirodė „Superb Combi“, jie pardavė daugiau nei 200 tūkst. šių universalų, o per šį laikotarpį tai sudaro apie 35 proc. visų „Superb“ pardavimų.

Oficialus naujojo „Škoda Superb Combi“ debiutas įvyks rugsėjį Frankfurto automobilių parodoje.

Rubrika: